Gönderen Konu: En İyi Uyuşturucu Filmleri  (Okunma sayısı 26412 defa)

aforozzedeler

• Ziyaretçi
En İyi Uyuşturucu Filmleri
« : Haziran 28, 2010, 11:56:51 ÖS »
Bu bölüm içinde bulamadım böyle bir başlık. belkide yanlış yerde arıyorum bilemedim şimdi.

Top 5/10 demek isterdim ama bana göre 70'den öncesi uyuşturucu kafasıyla yapılmış gibi geliyor ki bu varsayımdır.
Benim istediğim En İyi Uyuşturucu Filmleri.

Bu katagori içinde görmek istemediğim/karantinaya aldığım filmler ise; Soul Plane, Pot Zombies

Bana göre En İyi Uyuştucu Filmleri: Transpotting, Spun, Requiem for a Dream, Blow, Candy, Gemide, Ağır Roman ve Masumiyet

Huwm 1de Half Baked ve How High diyebilirim. Komik şeyler sizi..

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter  google  google

Çevrimdışı psychedelicshit

• Üye
  • *
Ynt: En İyi Uyuşturucu Filmleri
« Yanıtla #1 : Mayıs 05, 2011, 06:39:36 ÖS »
E fear and loathing? e gemide?

Çevrimdışı Goajin

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Mayıs 05, 2011, 11:32:47 ÖS »
the wonderland experience ^^ zaten linkini de verdim ilginç deneyimler var filmde.kesit kesit psy partileri de var filmin içinde... gerçi bana göre uyuşturucu filminden daha fazlası

Çevrimdışı psychedelicshit

• Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Mayıs 05, 2011, 11:34:32 ÖS »
The Trip var mesela

Çevrimdışı aLaYıNaMaDeNsUyU

• Üye
  • *
  • Postmodern Maraba
« Yanıtla #4 : Temmuz 29, 2011, 12:22:00 ÖS »
Asla Yalnız Ölme - DMX-Azize-Bir laleli hikayesi-Al pacino Esrar Bitti :)

Çevrimdışı ejderha

• Üye
  • *
  • Herkesin sürdürdğü türden br yaşam: bizi öldürüyor
« Yanıtla #5 : Temmuz 29, 2011, 02:29:29 ÖS »
uyuştucunun hem figüran hemde başrol oynadığı bir kaç tane flim afişi;

easy rider benim için farklı...

Çevrimdışı KIRMIZI

• Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Ağustos 15, 2011, 10:15:47 ÖS »
Limit yok bence güzel ve sürükleyici bir filim. Bir hapla insan hayatı nekadar değiştire bilir.

Sinemalar.com Puanı: 7.1/10

Yapım: 2011 ~ ABD ,  Meksika

Tür: Bilim Kurgu ,  Gerilim ,  Gizem ,  Macera ,  Psikolojik

Oyuncular: Robert De Niro ,  Bradley Cooper ,  Abbie Cornish ,  Anna Friel ,  Johnny Whitworth

Yönetmen: Neil Burger

Senaryo: Leslie Dixon ,  Alan Glynn

Senaryo (Kitap): Alan Glynn

Yapımcı: Bradley Cooper ,  Leslie Dixon ,  Ken Halsband ,  Adam Fields ,  Jason Felts

Görüntü Yönetmeni: Jo Willems

Görüntü Yönetmeni: Paul Leonard-morgan ,  Nico Muhly

Limit Yok ( Limitless)

Limit Yok (Limitless)
Bugün size bir sürü önce izlediğim bir filmi tavsiye etmek istiyorum. İsmi Limit Yok. Filmi konusunu anlatmak gerekirse çok derine inmeden; hani zaman zaman düşünürüz. İnsan beyni ne muhteşem bir yapıdır.  Hep akıllarda şöyle bir soru gezer; vay be normal bir insan beyninin şu kadarını kullanabiliyor, demek tamamını kullansak neler yapıcaz. Aslında Beyindeki sinir hücrelerinin sayısının 100 milyardan fazla, toplam sinapsların sayısının da 100 trilyondan fazla olduğu düşünülürse (yaklaşık 240 trilyon olduğunu söyleyen kaynaklar da var), beynin yalnızca yüzde ‘şu kadarını kullandığımızı’ söylemek, gerçekten de büyük bir iddia gibi görünüyor. Ama filmimizdeki adam neredeyse beyninin tamamını kullanabiliyor. Ki bunu para kazanmak için yaptığını düşünürsek, artık gerisini siz hayal edin. Filmin başından sonuna kadar ‘’vay be’’ diyeceğinize garanti veriyorum. En azından ben izlediğimde fark etmeden baya bi söylemişim. Yanımdaki arkadaşlar dikkat etmiş. Filmin başrol oyuncusu Eddie (Bradley Cooper) rezil bir halde yaşayan New York lu bir yazardır. Ancak günün birinde beyninin tüm kapasitesini  kullanmasına yardım edebilecek bir ilaçla tanışır. Bu sayede paraya, akla,çekiciliğe sahip olur. Fakat Eddie kısa bir süre sonra sonsuz güce bedelsiz sahip olunamayacağını anlar. Tabiki de filmin sonunda bu olanlara ek olarak bir sürpriz karşımıza çıkmaktadır. Buyrun bakalım neymiş…  Bu arada az kaldı unutuyordum gerçi unutulacak bir şahsiyet değil ancak kusuru bakmasın Robert abi : ) Filimde Robert De Niro’da oynuyor..  İyi seyirler diliyoruz

Kaynak: http://www.seninblogun.com/tavsiye-filmler-limit-yok-limitless#ixzz1V86dV7bF

alıntıdır

Çevrimdışı mansur27

• Üye
  • *
  • an avcısı
« Yanıtla #7 : Eylül 20, 2011, 09:28:45 ÖS »
limit yok +10 numara